PENGARAH

  • Nama : Dr. Pau Kee
  • Tel. Pejabat     : 05-4506918
  • E-mel  : PauKee@fpm.upsi.edu.my
  • Kepakaran: Clinical Mental Health Counseling,Cognitive-Behavioural Theraphy

Pegawai Psikologi S44

  • Nama : Mrs. Nurin Jaaffar
  • tel. Pejabat   : 05-4506773
  • E-mel  : nurin@upsi.edu.my
  • Kepakaran : Neuro Linguistic Programming

Pegawai Psikologi S44

  • Nama : Ms. Najidah Yahaya
  • Tel. Pejabat   : 05-4506885
  • E-mel  : najidah@upsi.edu.my
  • Kepakaran : Volunteerism, Neuro Linguistic Programming

Pegawai Psikologi S44

  • Nama : Ms. Che Noor Hawa Che Ismail
  • Tel. Pejabat     : 05-4506886
  • E-mel  : hawa@upsi.edu.my
  • Kepakaran : Neuro LInguistic Programming

Pegawai Psikologi S41

  • Nama : Mr. Ahmad Shazwi Ahmad Shukri
  • Tel. Pejabat     : 05-4506843
  • E-mel  : shazwi@upsi.edu.my
  • Kepakaran: Counseling, Career Counseling

Pegawai Psikologi S41

  • Nama : Mrs. Noor Syaibah  Shabuddin
  • Tel. Pejabat     : 05-4506927
  • E-mel  : syaibah@upsi.edu.my
  • Kepakaran : Counseling

Pentadbiran S19

  • Nama : Mrs. Noor Farehan Arbi
  • Tel. Pejabat    : 05-4506774
  • E-mel  : nfarehan@upsi.edu.my